#Lietuva X #500km/24h

Registracija vyks per jūsų pasirinktą bankinę sistemą. Užsiregistravus puslapyje ir sumokėjus per šią sistemą, automatiškai pateksite į sąrašus.

Kaina pirmiem 30 dalyvių 90€, 30 - 180 dalyviui 120€, kaina kils automatiškai pagal sėkmingai užsiregistravusių dalyvių kiekį.

Registracijos metu sutinkate su nuostatais, o sutartį pasirašykite ir atsiųskite į info@softenduro.lt per 5 darbo dienas.

Registracija

Laukelis yra privalomas!
Laukelis yra privalomas!
Laukelis yra privalomas!
Neteisingas el. pašto adresas!
Laukelis yra privalomas!
Laukelis yra privalomas!
Laukelis yra privalomas!
Laukelis yra privalomas!
Laukelis yra privalomas!
Laukelis yra privalomas!
Laukelis yra privalomas!
Laukelis yra privalomas!
Laukelis yra privalomas!
Registruotis ir apmokėti

Registracija sėkminga!

Dalyviai

Vardas
Komanda
Miestas
Svoris, kg
Modelis
1
Andrius Urnikis
Pajūrio moto kelionės
Klaipėda
204
Yamaha Tenere 700
2
MINDAUGAS KANAPECKAS
Titanium mcc
Panevezys
180
yamaha xt 660r
3
Nerijus Taškūnas
Iš eigos
Klaipėda
140
KTM 690R
4
Žilvinas Sebeika
endurke.lt
Vilnius
115
KTM EXC-F
5
Pēteris Užulis
Nduro Noči
Jelgava
140
Suzuki DRZ400
6
Andrius Česnauskas
Adventuristai
Vilnius
150
Husqvarna 701
7
Eimantas Vaičekauskas
Stumk per šviesoforus
Vilnius
152
CRF300 Rally
8
Povilas Liutkevicius
Botanikai
Trakai
120
ktm exc
9
Martynas Liutkevičius
Botanikai
Trakai
160
Yamaha XT600
10
Marius
Matikai
Marijampole
157
KTM LC4
11
Santis Zibergs
Nduro Noči
Jelgava
146
ktm690r
12
Mikas Dulevičius
endurke.lt
Vilnius
115kg
KTM EXC-350
13
Nerijus Lukšė
TITANIUM MCC
Panevėžys
160
KTM 690 Enduro
14
Arnas Snapaitis
Stadionas
Prienai
130
Swm rs500r
15
Jonas Kazlauskas
Slibinai
Jonava
200
BMW F650GS
16
Rytis Garbaciauskas
WBR RACING TEAM
Šiauliai
150
KTM 690 enduro r
17
Martynas Jakubelskad
Husqvei
Kaunas
115
Fe350
18
Paulius Rakauskas
Bagetės
Kaunas
110
KTM EXC F 350
19
Gabrielius
Bagetes
Vilnius
130
Honda crf450l
20
Airius Jaruševičius
Adventuristai
Vilnius
150
Husqvarna 701 Enduro
21
Deividas Pipiras
Fire Wheel MCC
Anykščiai
150
HONDA XR650R
22
Eugenijus
2 Purviniai
Palanga
107
Beta 390
23
Audrius Kasiliauskas
Pajūrio moto kelionės
Klaipėda
150
Husqvarna 701LR
24
Mindaugas Grigaliunas
Slibinai
Jonavos raj.
220
KTM 950 adventure
25
Marius Bankauskas
Krituliai
Vilnius
150
DRZ
26
Sigitas Butkus
Pajūrio moto keliones 1
Klaipėda
160
Husqvarna 701
27
Ovidijus Viskintas
Pajūrio moto kelionės 1
Klaipėda
150
Husqvarna 701 enduro
28
Robertas Katilius
Matikai
Marijampolės sav., Šunskų sen., Mokolai, Šešupės 7
160
KTM 640 LC4
29
Aidas Kubilius
Enduro Antazavė
Rokiškis
120kg
KTM EXC R 530
30
Justina Vaikutytė-Paškauskė
Never Stop Exploring
Vilnius
105
Husqvarna fe250
31
Ramunas Petrauskas
Matikai
Marijampole
150
ktm
32
Artūras Paškauskas
Never Stop Exploring
Vilnius
108
HUSQVARNA FE501
33
Regimantas Kacevicius
Bricks&mony
Vilnius
140
Husqvarna 701
34
Deividas Skrinska
Matikai
Vilnius
157
KTM 640 LC4
35
Domantas Brundza
Matikai
Marijampolė
157
KTM
36
Vincas Matuzevičius
Adventuristai
Vilnius
160
Husqvarna 701 Enduro
37
Deividas Žvinklys
Iš Eigos
Klaipėda
130
SUZUKI DRZ400E
38
Remigijus Žičkus
Traktoriai
Utena
150 kg
Honda XR650L
39
Tadas Sadauskas
acargei
Rokiskis
105
KTM EXC-F
40
Aivaras Stančikas
Husqvei
Kaunas
103
Husqvarna FE
41
Karolis Adomonis
BombardierMetalist
Rokiškis
118
KTM EXC 450
42
Ruslan Kovalčik
WBR RACING TEAM
Šiauliai
150
Ktm 690 eunduro r
43
Aleksandras Gabšys
Rokiškio enduro komanda 1
Rokiškis
115
KTM EXC 350
44
Algirdas Uščinas
Pajūrio moto kelionės
Plungė
155
Ktm 690
45
Laimonas Paulauskas
Bambekliai
Klaipeda
150kg
Suzuki DRZ 400E
46
Laurynas Kliauga
BombardierMetalist
Rokiškis
110
Husqvarna FE 350
47
Julius Sičiūnas
endurke.lt
Anykščiai
115
KTM EXC-F
48
Vytenis Žurbenko
Slibinai
Budraičiai
130
Beta RR 525
49
Artis Danieks
Nduro Noči
Jelgava
146
Husky701
50
Rolandas Katinauskas
Rokiškio enduro komanda 1
Rokiškis
140
Suzuki drz
51
Vytautas Sirutis
Traktoriai
Utena
160kg
Yamaha XT
52
Robertas
Per pievas per laukus
Balbieriškis
165
Yamaha xt660r
53
Augustinas Vainius
Ovoko
Vilnius
100
beta xtrainer
54
Martynas Stankevičius
Bricks&mony
Vilnius
140
Ktm 690
55
Ignas puleikis
acargei
Vilnius
150
Suzuki DR650R
56
julius metrikis
motoinzinieriai
Kašucių kaimas Kretingos raj.
115
Husaberg FE570
57
Raimondas Jokubauskas
Motoinzinieriai
Klaipėda
180
Yamaha xt660r
58
Algirdas Liekis
2 ratai veža
Tauragė
220
BMW F850 GS
59
Vykintas Klyvis
Stumk per šviesoforus
Vilnius
154
CRF300L
60
Vilius Čeledinas
Koldūnai
Gilužiai
145
Ktm690r
61
Karolis Alijevas
endurke.lt
Denver
115
Kawasaki KLX450R
62
Philip Nadel
Saulkrasti pensionari
Düsseldorf
160
Husqvarna 701
63
Mindaugas
WBR Racing Team
Šiauliai
160
KTM Enduro R
64
Jonas Valaitis
2 RATAI VEŽA
Taurage
207
BMW F 800 GS
65
Donatas Alijošius
WBR Racing Team
Šiauliai
160
Ktm 690
66
Laimonas Satkauskas
Fire Wheel mcc
Anyksciai
160
Yamaha TT600RE
67
Žilvinas Žvirblys
Per pievas per laukus
Kaunas
140
Husqvarna 701
68
Gytis Bernatonis
Rokiškio enduro komanda 1
Uljanavos k.
110
Ktm exc450
69
Justinas Baranovskis
Ovoko
Vilnius
110
KTM EXC
70
Gediminas Petkus
Purviniai 2
Šventoji
160
Suzuki drz 400s
71
Andžej Potecki
Forever Alone
Vilnius
150
KTM 690
72
aleksandrs vanags
saulkrasti pensionari
Rīga
160
husqvarna 701
73
Evaldas Rinkevičius
Monkey ktm
Vilnius
100
Ktm
74
Jonas
Forever alone
Vilnius
150
Ktm 690 enduro r
75
Paulius Gervinskas
Bambekliai
Skuodas
184
Ktm
76
Aurimas Venckus
Ovoko
Biržai
115
Ktm excf 350
77
MINDAUGAS
Šiauliai enduro
ŠIAULIAI
130
SUZUKI DRZ 400 E
78
Airidas Šurkus
Iš eigos
Klaipėda
142
Honda CRF300L
79
Tomas Bezgėla
BROLIAI
Kaunas
160
Dr 650
80
Rytis Valaitis
BROLIAI
Kaunas
130
Beta RR 430
81
Martynas
Čiainykai
Bazorai
160
KTM 640 LC
82
Rolandas Paliulis
Čiainykai
Alytus
160
Kawasaki KLX
83
Roland Pikul
Krituliai
Vilnius
140
Suzuki drz
84
Mantas
Monkey ktm
Espoo
108
Honda Monkey 125
85
Janis Grants
Dirty Husky
Sigulda
210
KTM 890 AdvR
86
Nedas Rindeikis
Žemaitijos Velniai
Ladygos
226
CRF1100l
87
Tadas Padvilikis
Ovoko
Vilnius
105
KTM 250EXCF
88
Mindaugas Sokas
Ovoko
Vilnius
118 kg
KTM
89
Toms Duboviks
OFFROAD_TEAM
Riga
150
Husqvarna 701
90
Andis Kovalevskis
OFFROAD_TEAM
Riga
150
GasgasES700
91
Edgars Teiss
Offroad team
Medemciems
165
Gasgas es700
92
Milda Jankauskienė
Enduro ladies
Vilnius
149
Honda crf 300L
93
Lukas Bražėnas
Šiauliai enduro
Šiauliai
120
KTM EXC525
94
Sandris Linkums
Dirty Husky
Riga
200
KTM 890R
95
Martins Arstenieks
appasaule
Rīga
200
KTM890R
96
Kaspars Cimermanis
ApPasaule
Rīga
210
KTM 890 R
97
Daiva Sadauskaitė
Enduro ladies
Vilnius
140
Honda crf250
98
Andrius Daunoravicius
Jau virš 40
Trakai
140
Husqvarna 701
99
Jonas Gurskas
Bala nematė
Vievis
150
Ktm690
100
Aleksandras Serdiuk
Bala nematė
Vilnius
145
KTM 690
101
Aurelijus Kryzius
Koldunai
Oslas
150
Husqvarna 701
102
Edgars Subrovskis
OFFROAD TEAM
Riga
150
KTM 690 Enduro R
103
Marius Langas
Toobox 1
Kaunas
120
Beta 480
104
Julius Skirmantas
Toobox 2
Kaunas
150
KTM 690
105
Tadas Morozas
Toobox 3
Vilniaus r. sav.
120
Husaberg FE 450
106
Lukas Žemaitis
Toobox 2
Kaunas
140 Kg
Suzuki Drz 400e
107
Valentas Ramanauskas
DispachRiders
Klaipeda
130kg
Suzuki drz400
108
Justinas Jarušauskas
DispatchRiders
Klaipėda
143
Honda CRF250L
109
Mantas Morozas
Toobox 3
Panevėžys
110 kg
Ktm EXC 450
110
Manfredas Paliulionis
Be komandos
Telšiai
158
KTM LC4 640
111
Audrius Čiuželis
Kawajama
Plungė
170
Kawasaki KLX 650
112
Laurynas Miltinis
Kawayama
Plungė
170
Yamaha xt600e
113
Audrius Zapasnykas
2 Kartos
Klaipeda
155
KTM 690 enduroR
114
Andrius Orentas
2 Kartos
Gargždai
146
Homda CRF300L
115
Matas Mikulskas
Vilkai
Vilnius
230
Honda CRF1000L Africa Twin
116
Karmo Orgmets
Motomutts
Tallinn
110 kg
Husqvarna 350 FE
117
Merit Eensoo
Motomutts
Tallinn
110 kg
Husqvarna
118
Justas Vydmantas
Jovariniai
Tauragė
190kg
Ktm Adventure 620
119
Justas Špelveris
Original by motul
Tauragė
150
Ktm 690 enduro
120
Denis Novikov
Likę
Vilnius
160
KTM 690
121
Algirdas Lekstutis
Likę
Klaipėda
160
701 Enduro
122
Karolis Alėjūnas
Stadionas
Utena
115 kg
KTM EXC 350F
123
Egidijus Mikaila
Dumblas
Prienai
180
Kle 500
124
Audrius Klimavičius
Dumblas
Kaunas
160
Ktm 690
125
Vilius Rašinskas
Bala nemate
Kaišiadorys
200
Xtz660
126
Arnas Puodžiukas
Original by motul
Utena
160
KTM 690 Enduro R
127
Tomas Norkus
Avanti
Tauragė
160
Husqwarna 701
128
Vladimirs Antjufejevs
Saulkrasti pensionari
Riga
Suizuki
DR 650 SE
129
Rapolas Nalivaika
Vilkai
Vilnius
120
KTM exc 530
130
Gytis Strungys
nArauti
Vilnius
140
Ktm 690
131
Gintautas Rakačiauskas
nArauti
Vilnius
146
Ktm690
132
Edvinas Petkus
softenduro.lt
Vilnius
178
Honda Dominator
133
Arturas Batakis
softenduro.lt
Palanga
160
KTM690
134
Povilas Montvilas
Komanda X
Vilnius
140
Suzuki DRZ 400E
135
Matas Rimkevičius
Komanda X
Vilnius
145
690
136
Orestas Urbonas
Šiauliai enduro
Šiauliai
110
Ktm exc-f
137
Marius Valentukonis
Toobox 1
Kaunas
107
KTM EXC 300
138
Raimondas Dinda
Ozasmotors
Vilnius
105
Ktm xc-f 350
139
Skirmantas Rakštelis
Ozasmotors
Vilnius
105
KTM EXC300
140
Paulius Cegis
Krituliai
Vilnius
220
Tenere 700
141
Donatas Uźdavinys
MotoGazas
Lt.
136
Suzuki DRZ
142
Donatas Varkalys
-
Rokiskis
110
Ktm
143
Aurimas Šulnys
Titanium mcc
Panevėžys
120
KTM
144
Lukas Banelus
Titanium Mcc
Panevėžys
180
KTM EXC
145
andrejus melnikovas
motogazas
rokiskis
200
xt660
146
Dovydas Rumšas
Marstepa
Klaipeda
150kg
Husqvarna701
147
Aurimas Marčinauskis
Marstepa
Klaipeda
150kg
Husqvarna701
148
Evaldas Sabaliauskas
2 Purviniai
Šventoji
160
Husqvarna 701 enduro
149
Dainius Rimkus
Žemaitijos Velniai
Telšiai
150
Husq 701
150
Edvinas Norkus
Žemaitijos Velniai
Telšiai
150
Ktm 690 enduro r
151
Mantas Petrušinas
Žemaitijos velniai
Lier
220
Yamaha tenere
Roland.pikul@gmail.com, sigitasbutkus30@gmail.com, o.viskintas@gmail.com, vilkaas@inbox.lt, andkis22@gmail.com, taskunasnerijus@gmail.com, e.vaicekauskas@gmail.com, piercaz@gmail.com, povilasl97@gmail.com, uzulisp@gmail.com, zilvinas.sebeika@gmail.com, mikas1213@gmail.com, onlymsg@yahoo.com, andrius.cesnauskas@gmail.com, arnas.snapaitis@gmail.com, nerijussluk@gmail.com, audriuskasiliauskas@gmail.com, paulius.juventatis@gmail.com, martynasl95@gmail.com, gurevicius.marius@gmail.com, santis.zibergs@gmail.com, mx22@inbox.lt, gabrielius.ramonas@gmail.com, rytis53@gmail.com, marius.bankauskas@gmail.com, airius@airius.lt, martynas_j@yahoo.com, mindaugenas7@gmail.com, aidas.kubilius1@gmail.com, ramunaspetrauskas@inbox.lt, arturas.paskauskas@gmail.com, justina.vaikutyte@gmail.com, tad.sadauskas@gmail.com, robertasktls@gmail.com, Dom.Brundza@gmail.com, k.adomonis@gmail.com, batman11122@gmail.com, rkacevicius@gmail.com, deividas.skrinska@gmail.com, remmis7107@gmail.com, vincas.matuzevicius@gmail.com, jokubauskas.raimondas@gmail.com, rolandasw1@gmail.com, laimisirko@gmail.com, aivaras.stancikas@gmail.com, algirdasuscinas@gmail.com, vyt.sirutis@gmail.com, julius.metrikis@gmail.com, zurbenkoo@yahoo.com, laurynaskliauga1@gmail.com, a.gabsys@gmail.com, rytis53@gmail.com, julius.siciunas@gmail.com, santis.zibergs@gmail.com, augustinas.vainius@gmail.com, detuve@gmail.com, ignas.puleikis@gmail.com, robertaslabutis@gmail.com, mindaugas@bdfurniture.lt, martynas@rontgen.lt, 2rataiveza@gmail.com, vykintas.klyvis@gmail.com, karolisali@gmail.com, vilius.celedinas@gmail.com, nadel.philip@gmail.com, alijosius.donatas@gmail.com, laimutis600@gmail.com, zzvirblys@yahoo.co.uk, gytisbernatonis@gmail.com, justinas@ovoko.com, petkusged@gmail.com, p.andzej00@gmail.com, millal@tvnet.lv, evaldas.ntb@gmail.com, jonas.aleksandravicius1990@gmail.com, aurimasvenckus@gmail.com, p.gervinskas@gmail.com, mindaugasickys@gmail.com, tomsius1982@gmail.com, airidas.surkus@gmail.com, martynas.petraitis@gmail.com, tomsius1982@gmail.com, martynas.petraitis@gmail.com, mantasga@gmail.com, janis.grants7@gmail.com, nedas.rindeikis@gmail.com, tadpad@gmail.com, sokas.mindaugas@gmail.com, toms.duboviks@gmail.com, andis.kovalevskis@arborlat.lv, taisons2006@inbox.lv, k.milda@gmail.com, brazenas.lukas@gmail.com, sandris.linkums@gmail.com, edvinasnorkus323@gmail.com, dainius.rimkus@gmail.com, m.arstenieks2@gmail.com, kaspars@one4event.lv, daivasadauskaite1@gmail.com, andrius@anv.lt, staliusjonas@gmail.com, askibaldai@gmail.com, aurelijusk86@gmail.com, edgars.subrovskis@gmail.com, marius.langas@gmail.com, julius@intermetal.lt, tadas.morozas@gmail.com, zemaitiss.lukas@gmail.com, valentas413@gmail.com, Justinasjarusauskas@gmail.com, mantas.morozas@gmail.com, banelislukas@gmail.com, pmanfredas@gmail.com, aciuzelis@gmail.com, barisdb9@gmail.com, a.zapasnykas@gmail.com, andrius.orentas@gmail.com, jvydmantas@gmail.com, justasspelveris@gmail.com, Matas.mikulskas@gmail.com, karmorg@gmail.com, meriteensoo@gmail.com, algirdas.lekstutis@gmail.com, dns.cdt@gmail.com, karolis.alejunas@gmail.com, egidijus.mikaila@gmail.com, audrius.granika@gmail.com, dovydasrumsaaa@gmail.com, sventoji@gmail.com, viliusraska@gmail.com, marstepa2@gmail.com, arnas.puodziukas@gmail.com, pauliuscegis@gmail.com, tomas@bonsa.lt, avv2175@gmail.com, nalivaikka@gmail.com, gytiss@gmail.com, gintuxs@gmail.com, Edvinaspetkus@hotmail.com, arturas.batakis@gmail.com, povilas.mont@gmail.com, batassp@gmail.com, saibaaa@gmail.com, marius.valentukonis@gmail.com, doncius.u@gmail.com, danass12@gmail.com, raimondas.dinda@gmail.com, skirmantasrakstelis@gmail.com, aurimas.sulnys@gmail.com, andrejusmelnikovas@gmail.com, info@mantas.no,

Partneriai

moto-centras narauti husqvarna Volfas Engelman

Draugai

united riders motociklininke motociklininkai motociklais gintuxservice