#Lietuva X #1000km/24h

Dalyviai

Vardas
Komanda
Miestas
Svoris, kg
Modelis
1
Vitas Sokolovas
VEV
Vilnius
180
Suzuki XF
2
Vaidotas Vadaisa
VEV
Zarasai
185
Kawasaki KLE
3
Audrius Blaževičius
Not fast. Just furious
Vilnius
240
Honda CRF1000L
4
Vytautas Lapinskas
Gal paeis?
Vilnius
220
Honda Transalp 700
5
Andrius Česnauskas
Adventuristai
Vilniuis
244
BMW F850GS Adventure
6
Adas Pačinskas
Gal paeis?
Vilnius
190
XT660Z
7
Matas
Trys tigrai
Vilnius
200
Honda Transalp (XL600V)
8
Povilas Reškevičius
Viesulai
Kaunas
170
Suzuki DR 650SE
9
Tomas Aniscenka
Kempingistai
Vilnius
180
Kawasaki KLE500
10
Rokas
taurage2x2
taurage
214
honda africa twin
11
Tomas Lipeika
Palaukit mūsų
Vilnius
165kg
Suzuki DR650
12
Deividas Kvederys
Taurage2x2
TAURAGE
185
Bmw F800Gs
13
Simas Bairašauskas
Simai
Kaunas
220
R120GS
14
Arnas Grybas
Viesulai
Šakiai
150
XR650R
15
Remigijus Brasius
TENERE ADV
Antežeriai (Gilužiai)
204
Tenere 700
16
Algirdas Briauka
Dinozaurai
Vilkaviškis
220
SuperTenere
17
Mantas Simanauskas
Murziai
Šiauliai
195kg
Yamaha XTZ660
18
Haroldas Šnelius
Laukiniai
Jonava
145
Ktm 690
19
Audrius Zapasnykas
Dzukeliai
Klaipėda
180
Suzuki DR650SE
20
Mindaugas Narijauskas
Palaukit musu
Kaunas
185
KTM 640 adventure
21
Andrius Sileris
teneristai
ÅSBRO
204
yamaha tenere t7
22
Simas Pauža
Trys tigrai
Vilnius
230
Honda XRV 750
23
Adomas Bužinskas
Trys tigrai
Vilnius
190
Yamaha XTZ
24
Ignas Abromavičius
Palaukit mūsų
Vilnius
240
Honda CRF1000L
25
Audrius Orlauskas
Laukiniai
Jonava
150
Ktm 690
26
Vytautas Bucinskas
MotoBatai
Vilnius
208
Yamaha Tenere
27
Paulius Stasiulis
Salamandros
Vilnius
168
XT600
28
Vaidotas Bražinskas
TENERE ADV
Vilnius
205
Yamaha Tenere 700
29
Deividas Romikaitis
Lekiu
Šakiai
140
KTM 690 enduro r
30
Ramūnas Sinkevičius
Lekiu
Šakiai
140
KTM 690 enduro r
31
Arūnas Buškevičius
Alfa team
vilnius
150
Husqvarna 701
32
Vincas Matuzevičius
Skubėk Lėtai
Vilnius
160 kg
KTM 690 Enduro R
33
Tomas Obrikis
TITANIUM MCC
Panevėžys
145
KTM EXC 450
34
Vaidas Meškauskas
Teneristai
Jurbarkas
206 kg
Yamaha XT660Z
35
Robertas Rogalskis
Palaukit mūsų
Vilnius
185
KTM LC4 640 adventure
36
Marius Savukaitis
Dinozaurai
Šakiai
195
Honda transalp
37
Tautvilas Žaltauskas
DR
Vilnius
160
DR650
38
Gintas Ardaravičius
AGV
Vilnius
220
KTM
39
Benas Šanfaras
Skubėk lėtai
Vilnius
230
1290 super adventure s
40
Nerijus Ročys
MOTO BIESAI
Klaipėda
230
BMW R1200GS
41
Tomas Vaškys
Not fast, just furious
Klaipėda
203kg
Yamaha xtz 750
42
Gediminas
niekur neskubame
Vilnius
160
Yamaha TT600R
43
Darius Cesnulevičius
MOTO BIESAI
Klaipėda
240
BMW GS1200
44
Viltė Meškė
Be pavadinimo
Kaunas
170
Suzuki DR 650
45
Robert Lonski
Twin In Line (Be komandos)
vilnius`
200
Kawasaki KLE500
46
Deividas Pipiras
Wild hogs
Anykščiai
243
Honda Africa twin
47
Modestas Skierus
Nepamenu
Vilnius
195
Yamaha tenere 700
48
Eimutis Stanaitis
Nepamenu
Kaunas
215
KTM 790
49
Justas Paškevičius
MotoBatai
Vilnius
220
Triumph Tiger 800 XCx
50
Eimantas Šepkus
Wild hogs
Vilnius
200kg
BMW F 650 gs
51
Andrius Daškus
Venoma
Šiauliai
200kg
Yamaha Tenere xt660z
52
Gediminas Navikas
Titanium 2
Panevezys
145
Suzuki dr 650se
53
Tomas Abramavičius
Liubyteliai
Vilnius
243
Bmw R1100GS
54
MartynasRamanauskas
Žvyro Šernai
Derceklių k. Klaipėdos r.
140
Suzuki Drz
55
Mindaugas Beniušis
Žvyro Šernai
Kretinga
200
Yamaha xtz660
56
Egidijus Kiaras
Žvyro Šernai
Klaipėda
202
Honda XL 600
57
Giedrius Simonavičius
Žvyro Šernai
Klaipėda
200
Kawasaki KLE
58
Gytis Krusinskas
3 DRG
Kauno r., Karkazų km
211
Honda Transalp
59
Kęstutis Oržekauskas
Viesulai
Kaunas
210
KTM950
60
Lukas Abramavicius
Patikslinsiu
Vilnius
200
BMW F800GS
61
Kęstutis Škelevas
Pelkems ne
Kaunas
160
CCM 644
62
Rytis Levisauskas
Pelkems ne
Kaunas
170
Ktm 690
63
Egidijus Guoba
VEV
Kaunas
240
BMW
64
Domantas kapitanovas
3DRG
Kaunas
185
Honda nx dominator 650
65
Donatas Krikščiūnas
Tiger
Vilnius
220
Triumf tiger
66
Rimvydas
Tiger
Vilnius
206
Yamaha XT tenere
67
Kęstutis Stravinskas
Lekiu
Šakiai
150
KTM LC 4 625
68
Dalius Miškinis
Dzūkeliai
Varėna
235 kg.
HONDA AFRIKA TWIN
69
Andrius Kapočius
MOTO BIESAI
Klaipėda
230
BMW R1200GS
70
Audrius Glinda
ŠERNAI
Vilnius
175
Yamaha XT 600 Z
71
Robertas Moročka
3 DRG
Kaunas
180
Honda transalp 600
72
Audrius Padolskas
DR
Vilnius
190.
DR650 suzuki
73
Gediminas Narbutas
Vilkas
Šiauliai
195
Yamaha xtz660 tenere
74
Evaldas
Naujokai
Vilnius
250
Yamaha xt
75
Gediminas Zabotkus
Dar sugalvosim
Kaunas
200
Yamaha T700
76
Povilas Valūnas
Dzūkija
Alytus
189
Yamaha XT 660R
77
Artiom Babincev
Alfa Team
Vilnius
150
Yamaha TT600
78
MINDAUGAS KANAPECKAS
Titanium mcc
Panevezys
150
ktm 690 enduro R
79
Tomas Ciemnolonskas
BurgeRacer\'iai
Kedainiai
220
Transalp600
80
Dalius Aksenavičius
BurgeRacer\'iai
Kedainiai
189
KLR 650
81
Vytenis Karalius
BurgeRaceriai
Kaunas
170
Suzuki dr650rse
82
Vaidas Šlepetys
RV Moto
Vilnius
240
BMW F 850GS
83
Robertas Mečanec
RV Moto
Vilnius
200
Honda Transalp
84
Svajūnas Verbickas
-
Vilnius
180
Kawasaki KLR650
85
Haroldas Dubrickas
Miško Fėjos
Vilnius
200
KTM 790
86
Marius Valenta
Klajūnai
Užliedžiai
207
BMW F800GS
87
Raimondas Pamparas
Klajūnai
Stungiai
220
Ktm 990 Adventure
88
Saulius Kirlys
MotoRAD LietuvaX team
Garliava
190
BMW F650 GS
89
Tomas Sutkus
MotoRAD LietuvaX team
Garliava
189
Suzuki DR800
90
Mantas Karanauskas
Ž999
Vilnius
147
Honda xr650L
91
Arminas Joneikis
Naujokai
Raseiniai
230kg
Yamaha xt660r
92
Mantvydas Laurinaitis
Ž999
Vilnius
147
Honda CRF 250L
93
Nerijus Lukšė
Titanium2
Panevezys
172
yamaha xt660r
94
Romualdas Cukuras
ViperTeam
Kaunas
180
Suzuki DR650
95
Martynas Gasiulis
Venoma
Šiauliai
210
Yamaha Xtz660
96
Darius Didziulis
Venoma
siuliai
212
yamaha xt660z
97
Vaidas Balčetis
Naujokai
Vilnius
192
Aprilia Pegaso
98
Aurimas Urbonas
Titanium 2
Panevezys
230
Honda Africa crf 1000
99
Edgaras barusevicius
Komanda
Vilnius
217
Tiger 800 xc
100
Tomas Šimkevičius
Šernai
Šiauliai
200
Yamaha tenerytė
101
Modestas Švedas
Yamaha Dream Team
Šiauliai
230 kg
Yamaha XTZ 750
102
Nerijus Budrys
Palaukit mūsų
Vilnius
160
DR650
103
Konstantin Fedorcov
MotoBatai
Vilnius
150
Smc690r
104
Mindaugas Rupsys
Stay Strong
Klaipėda
200
BMW gs 1200
105
Rihards Starostnieks
RaceON
Ikšķiles lauku teritorija
210
KTM 990 adventure
106
Saulius Šuopys
Dinozaurai
Šakiai
180
Honda nx 650
107
Linas Meškelevičius
Dzūkija
Vilnius
147
Honda CRF250L
108
Dovydas Zapasnykas
Dzukeliai
Klaipeda
180
Bmw650
109
Emilijus Gricius
Nubrozdinti Kelenai
London
190
Aprilia Pegaso
110
Nerijus Reinys
Nubrozdinti kelienai
Essex
180kg
Bmw f650gs Dakar
111
Gustavas Tubutis
Nubrozdinti kelenai
EXETER
210
KTM 990 adventure
112
Giedrius Marcinkevičius
Ž999
Vilnius
200
Triumph Tiger
113
Mindaugas Rožėnas
Patikslinsim
Vilnius
220
KTM 990 Adventure S
114
Tomas J
Xxx
Vilnius
240
Bmw r
115
Vidmantas Valatka
Agv
Vilnius
170
SUZUKI DR 650
116
PAVEL CUZANOVSKIJ
TIGER
VILNIUS
250
Triumph Tiger
117
Edvinas Jakumas
Salamandros
Vilnius
207
Bmw f800
118
Tomas Bezgėla
ViperTeam
mastaiciai
160
suzuki DR650rs
119
Andrej Mochov
MotoBatai
Vilnius
150
KTM SMC 690
120
Simas Ambrazas
Simai
Betygala
230
KTM 1190
121
Viktoras Majys
Endurniai
Klaipeda
240
BMW GS1150
122
Tomas Juodeška
xxx
Vilnius
240
BMW R
123
Justas Mazeika
BurgeRacer’iai
Kedainiai
200
Kawasaki KLR
124
Virgilijus Mikelevičius
Barakas
Ringaudai
225
BMW F800GS ADV
125
Gintaras Petraitis
Barakas
Kaunas
160
Suzuki dr650
126
Zydrunas Narjauskas
Barakas
Kaunas
150
Ktm 690
127
Jonas Varkulevicius
Endurniai
Klaipeda
180
KTM 790
128
Edgars Solovjovs
Ride 4 Fun Latvia
Riga
210
KTM 990 Adventure
129
Didzis Silenieks
Ride 4 Fun Latvia
Riga
210
KTM 990 Adventure
130
Deividas Švedas
Ieskau komandos norio
Šakiai
190
Kawasaki KLR650
131
Madars Starostnieks
RaceON
Ikšķiles lauku teritorija
210
KTM 950 adventure
132
Ernestas Masandukas
Vilkas
Šiauliai
200
Yamaha tenere
133
Remigijus Osteika
Patikslinsim
Tauragė
200+
Honda Xrv 750
134
Paulius Kiliotaitis
Patikslinsim
Tauragė
200+
Honda Xrv 750
135
Tomas Norkus
Patikslinsim
Tauragė
200+
Honda Xrv 750
136
Gustas Kiliotaitis
Patikslinsim
Tauragė
170
Suzuki Xf 650
137
Gediminas Urbutis
Patikslinsim
Tauragė
200+
Yamaha Xtz 750
138
Donatas Norkus
Patikslinsim
Tauragė
200+
Honda Xrv 750
139
Saulius Budginas
MOTO BIESAI
Rietavas
230
KTM 990 ADVENTURE
140
Vilius Skarbalius
Nepaskutiniai
Vilnius
250
Yamaha XTZ
141
Paulius Banevičius
Liubyteliai
Vilnius
230kg
XRV750
142
Linas Andrešiūnas
Šernai
Šiauliai
200
YAMAHA XTZ660 Tenere
143
Oskars Pīpiķis
Ride 4 Fun Latvia
Ventspils
210
KTM 950 Adventure
144
Janis Mezulis
Ride 4 Fun Latvia
Smiltene
240
KTM Adventure 990
145
Sandis Muizarajs
Ride 4 Fun Latvia
Smiltene
210
KTM adventure 990
146
Vilius Kapocius
MOTOBIESAI
klaipeda
260
YAMAHA SUPER TENERE
147
Jonas Sabauskas
Nepaskutiniai
Vilnius
250
Yamaha XT660Z
148
Evaldas Pumputis
Trys Cilindrai
Vilnius
240
BMW GS 1150
149
Laurynas Sederevicius
Skogran
Vilnius
250
BMWGS850 Adventure
150
Didzis Lūkins
Ride 4 Fun Latvia
Smiltene
210
KTM Adventure 990
151
Martynas Rimšelis
TBD
Vilnius
160
Suzuki DR650
152
Arnas Sukys
Little Bike Thing
Vilnius
230
KTM 990 adventure
153
Irmantas Bražiūnas
Trys Cilindrai
Vilnius
229kg
KTM adventure
154
Artis Galejs
RaceOn
Ogresgals
210
Ktm 990
155
Darius Orla
Vienišių
Vilnius
181
Yamaha XT660R
156
Arturas Solovjovas
AGV
Vilnius
207
KTM 990 adv r
157
Gvidas
Taurage2x2
Taurage
180
Yamaha Xt 660e
158
Edvinas Zelvaras
AGV
Vilnius
140
Honda XR600R
159
Andrius Griciūnas
Brothers Power
Pasvalys
160
KTM 640 adventure
160
Sigitas varnas
Brothers Power
Pasvalys
230kg
Honda XRV750
161
Karolis Pakosa
BurgeRacer\'iai
Kėdainiai
196
Kawasaki KLR650
162
Sigitas Senkutis
ČIA KELIO PRADŽIA
Vilnius
190
BMW 650 GS Dakar
163
Vilmantas Pupius
ČIA KELIO PRADŽIA
Vilnius
156 kg
BMW 650 G X Challenge
164
Rinalds Ambots
Ride4fun Latvia
Riga
210
KTM Aventure 990
165
Donatas Seliava
ČIA KELIO PRADŽIA
Vilnius
190 kg
BMW 650 GS
166
Arvydas Markevičius
ČIA KELIO PRADŽIA
Vilnius
115 kg
Suzuki DRZ 400
167
Darius Valečka
Liubyteliai
Vilnius
260
Yamaha Super Tenere
168
VAIDAS VILKISIUS
Patikslinsiu
Vievis
145
SUZUKI DRZ400
169
Julius Verenius
viesulai
kaunas
180
KTM lc4
170
Evaldas Mikailionis
KATAJUS TAM GDE VOLKI SRATJ BOJETSA
Vilnius
220kg
KTM 990 adventure
vitas.sokolovas@gmail.com, v.vadaisa@gmail.com, tapke@tapke.eu, vytautas.lapinskas0517@gmail.com, andrius.cesnauskas@gmail.com, adissimo@gmail.com, matasmalijonis@gmail.com, povilasresk@gmail.com, tomasaniscenka@gmail.com, rokasdelinda47@gmail.com, lipeika.tomas@gmail.com, kdeividasv@gmail.com, simasba@gmail.com, arnasgrybas@gmail.com, remigijus.brasius@gmail.com, algirdas.briauka@gmail.com, slytrue@gmail.com, snelius19@gmail.com, a.zapasnykas@gmail.com, n.mindaugas@gmail.com, aandrejus@gmail.com, simaspauza@gmail.com, adomasbuzinskas@gmail.com, abromavicius@gmail.com, audrius487@gmail.com, vytautasbuc@gmail.com, ppauliuss@gmail.com, v.brazinskas@gmail.com, d.romikaitis@gmail.com, ramunasinkevicius210@gmail.com, arunas@daruna.lt, vincas.matuzevicius@gmail.com, tomasobrikis@gmail.com, meskauskas.vaidas@gmail.com, robertas.rogalskis@gmail.com, marius.hidrokesta@gmail.com, tautvilas.z@gmail.com, gintas535@gmail.com, bsanfaras@gmail.com, nerijus.rocys@gmail.com, tomas.vas00@gmail.com, g3d1m1na5@gmail.com, dariuscesnulevicius83@gmail.com, meshkenai@gmail.com, robert.lonski3@gmail.com, info@furista.lt, modestassk@gmail.com, eimutis.stanaitis@gmail.com, justas.paskevicius@me.com, e.sepkus@gmail.com, andrius149@gmail.com, gediminasnavikas@gmail.com, shiepas@gmail.com, rammartynas@gmail.com, rammartynas@gmail.com, rammartynas@gmail.com, rammartynas@gmail.com, gytissx@gmail.com, kestutis.orzekauskas@gmail.com, abramaviciuslukas@gmail.com, metaldarbai@gmail.com, levisauskasrytis@gmail.com, e.guoba@gmail.com, domas524@gmail.com, donataskriksciunas13@gmail.com, rimscha@gmail.com, kesiuksss@gmail.com, miskinis.d@gmail.com, kapocius.a@gmail.com, audriusglinda@gmail.com, rmorocka@gmail.com, audriuspad83@gmail.com, gedddis@gmail.com, stambrauskas@gmail.com, Gediminas.zabotkus@gmail.com, povilas.valunas@gmail.com, artiomas@gmail.com, vilkaas@inbox.lt, ciemnolonskas.t@gmail.com, Dalius.aksenavicius@gmail.com, vytenis.karalius@gmail.com, vaidasxp@gmail.com, rooba1985@gmail.com, sesi.kalnai@gmail.com, Hariusdub@gmail.com, marius.valenta.1990@gmail.com, rapamparas@gmail.com, kirlyssaulius@gmail.com, tsutkus@gmail.com, programuotojas@gmail.com, Aarmaalis@gmail.com, mantvydaslaurinaitis@gmail.com, nerijussluk@gmail.com, romualdas_cukuras@yahoo.com, marcius999@yahoo.com, marcius999@yahoo.com, vaidas.balcetis@gmail.com, urbonas.aurimas@gmail.com, e.barusevicius@gmail.com, Tenerre02@gmail.com, modestas.svedas@yahoo.com, nerijus.budrys.nb@gmail.com, f.konstantin@gmail.com, mrupsys@yahoo.com, rihards.starostnieks@gmail.com, saulius.suopys767@gmail.com, epicentras@gmail.com, hamsteris1997@gmail.com, Emgricius@yahoo.com, n.reinys@gmail.com, gustavastubutis@gmail.com, giedrius_marcinkevicius@yahoo.com, rozenas.mindaugas@gmail.com, tomjuo@gmail.com, vvidma@gmail.com, pavelinfo@gmail.com, edvinas.jakumas@gmail.com, tomsius1982@gmail.com, andrej.mochov@gmail.com, simas.ambrazas@gmail.com, v.majys@gmail.com, tomjuo@gmail.com, justas.mazeika@gmail.com, vmikelevicius@yahoo.com, gintaras@bsmexport.com, zydrunas@bsmexport.com, j.varkulevicius@gmail.com, Esolovjovs@inbox.lv, dsilenieks@gmail.com, deividsv@gmail.com, rihards.starostnieks@gmail.com, ernestasmasandukas@gmail.com, remosteika@gmail.com, remosteika@gmail.com, tomas@bonsa.lt, remosteika@gmail.com, tomas@bonsa.lt, tomas@bonsa.lt, sauliusbudginas@gmail.com, vilius.skarbalius@gmail.com, paulius.banevicius.dh@gmail.com, linasandresiunas@gmail.com, oskarsp85@gmail.com, janis.mezulis@inbox.lv, sandis.muizarajs@gmail.com, vilius@marineservice.lt, sabauskas@gmail.com, epumputis@gmail.com, laurynas@skogran.com, didzislukins@gmail.com, rimselis+softenduro@gmail.com, Arnui@mail.ru, irmbra@gmail.com, artis.galejs332@gmail.com, do.epost@gmail.com, arturas.solo@gmail.com, gvidas.ercius@gmail.com, edvinas.zelvaras@gmail.com, andrius.8709@gmail.com, vsigasv@gmail.com, karolis9918@gmail.com, sigitas@nexia.lt, vilmantas@girilis.lt, rinalds.amb@gmail.com, donacius@gmail.com, Arvydas.markevicius@infes.lt, darius.valecka@gmail.com, vilkisius@gmail.com, juliuskalvis@gmail.com, evaldopastas3@gmail.com,

Partneriai

moto-centras narauti husqvarna Volfas Engelman

Draugai

united riders motociklininke motociklininkai motociklais gintuxservice