#Lietuva X #1000km/24h

Registracija susideda iš 3 žingsnių: duomenų užpildymo, sutarties pasirašymo ir apmokėjimo. Tik atlikus visus žingsnius būsite įtrauktas į dalyvių sąrašą.

1 žingsnis: duomenys

Laukelis yra privalomas!
Laukelis yra privalomas!
Laukelis yra privalomas!
Neteisingas el. pašto adresas!
Laukelis yra privalomas!
Laukelis yra privalomas!
Laukelis yra privalomas!
Laukelis yra privalomas!
Laukelis yra privalomas!
Laukelis yra privalomas!
Laukelis yra privalomas!
Laukelis yra privalomas!
Laukelis yra privalomas!
Laukelis yra privalomas!
Registruotis

Registracija sėkminga!

2 žingsnis: sutartis

Parsisiuntę sutartį, ją pasirašykite, nuskenuokite ar nufotografuokite ir kartu su apmokėjimo patvirtinimu atsiųskite el. paštu info@softenduro.lt, nurodydami dalyvio vardą bei pavardę.

3 žingsnis: apmokėjimas

Atlikę apmokėjimą į žemiau nurodytą sąskaitą, mokėjimo patvirtinimą kartu su sutartimi atsiųskite el. paštu info@softenduro.lt, nurodydami dalyvio vardą bei pavardę.
Motociklams 60€ iki balandžio 1 d.
100€ nuo balandžio 1 d.
ATV keturračiams 100€ iki balandžio 1d.
150€ nuo balandžio 1d.
Įmonės kodas 302863250
a/s LT07 7044 0600 0788 0543
AB SEB Bankas

#Lietuva X #1000km/24h

Dalyviai (MOTOCIKLAI)

Vardas
Komanda
Miestas
Svoris, kg
Modelis
1
Artūras L.
Velniai Team
Vilnius
220 kg
KTM Adventure 950
2
Tomas Sutkus
Moto RAD LIETUVAX team
Garliava, Kauno rajonas
185
Suzuki DR800s
3
Saulius Kirlys
Moto RAD LIETUVAX team
Garliava, Kauno rajonas
175
Aprilia PEGASO650
4
Mindaugas Andriuškevičius
Moto RAD LIETUVAX team
Garliava, Kauno rajonas
139
KTM 690 EnduroR
5
Romas Garlečionka
Moto RAD LIETUVAX team
Garliava, Kauno rajonas
155
Yamaha XT600 TENERE
6
Adas
Aviatoriai
Vilnius
190
Yamaha XT660Z Tenere
7
Darius Andrulionis
Lėti ir įsiutę
Kaunas
260
BMW R1200GSA
8
Tomas Obrikis
Titanium MCC
Panevėžys
184
KTM 640 adventure
9
Robertas Mečanec
RVA Moto
Vilnius
200
Honda
10
Vaidas Šlepetys
RVA Moto
Vilnius
240
BMW F850GS
11
Mindaugas Kanapeckas
Titanium MCC
panevezys
165
suzuki dr650se
12
Paulius Jatkonis
Draugų
Garliava
181
Yamaha XT660R
13
Vitas Sokolovas
Zarasai
Vilnius
180
Suzuki XF650
14
Vaidotas
Zarasai
Vilnius
185
Kawasaki kle 500
15
Vytautas Lapinskas
Aviatoriai
Vilnius
218
Honda Transalp XL700
16
Robertas
Draugų su
Vilnius
180
Yamaha XT 660 r
17
Algirdas Kunigėnas
Pašėlę šonys lėkt ont vakarų
Vilnius
170
Aprilia Pegaso
18
Robertas Kunigėnas
Pašėlę šonjys lėkt ont vakarų
Vilnius
220
BMW R1100GS
19
Egidijus Guoba
Lėti ir įsiutę
Kaunas
244
BMW R1200 GS
20
Tautvilas Žaltauskas
DR
Vilnius
165
Suzuki DR
21
Tadas Vičiūnas
Pelkems ne
Kaunas
145
KTM 690 R
22
Irmantas Kucinskas
Plungės soft enduro
Plungė
220
KTM 790 adv R
23
Vaidas Doniela
Plunges soft enduro
Plunge
230
Yamaha xtz 750
24
Justas Vojega
Daradas
Rokiškis
170
Yamaha XT660R
25
Audrius Padolskas
DR
Vilnius
190.
Dr650
26
Darius Sabockis
Daradas
Anykščiai
170
Suzuki DR660
27
Remigijus Brasius
Pasiutes viesulas
Vilnius
207
Tenere
28
Aleksandras Lazarenka
DR
Vilnius
190kg
Suzuki DR
29
Arūnas Rebrovas
KMB
Kaunas
160
Honda XR650L
30
Kęstutis Škelevas
Pelkėms ne
Kaunas
140
CCM 644
31
Vaidotas
Pasiutes viesulas
Vilnius
144kg
Honda crf250L
32
Audrius Blaževičius
EasyRide
Vilnius
232
Crf1000A
33
Andrius Kapočius
Moto Biesai
Klaipėda
230
BMW R1200GS
34
Modestas Katauskas
Sunkiasvoriai
Taurage
190
BMW G650GS
35
Tomas Ciemnolonskas
DOTNUVA
Kedainiai
202
hONDA XL600
36
Algirdas Briauka
EasyRide
Vilkaviškis
240
Yamaha XTZ
37
Gintautas Rakačiauskas
nArauti
Vilnius
179.99
Yamaha xt660r
38
dalius aksenavicius
Dotnuva
Kedainiai
186
Kawasaki KLR
39
Vytautas Tamošaitis
VELNIAI TEAM
Vilnius
220
KTM 950 adventure
40
Viktor.Beraza
Kaliones Motociklais
Vilnius
200
Honda transalp
41
Rytis Stankevičius
nArauti
Vilnius
243
Africa Twin
42
Arnas Grybas
Viesulai
Šakiai
138
Honda Xr650r
43
Robertas
Sunkiasvoriai
Kupiškis
240
Honda XRV750 Africa Twin
44
Julius
Viesulai
Kaunas
240
Yamaha xtz
45
Ramūnas Gavutis
KMB
Kaunas
260kg
BMW R1200GS Adventure LC
46
Kęstutis Oržekauskas
Viesulai
Kaunas
129
Honda XR650
47
Audrius Orlauskas
Laukiniai
Jonava
150
Ktm 690 enduro
48
Tomas Belevicius
Mamutas
Prienai
240
Afrika twin adventure
49
Vidmantas
AGN
Vilnius
210
KTM Adventure R 1190
50
Povilas Reškevičius
Viesulai
Kaunas
170
Suzuki DR 650 SE
51
Nerijus Ročys
Moto Biesai
Klaipėda
230
BMW R1200GS
52
Vytenis Mikašauskas
Bagušių vyrai
Vilnius
207
BMW F800gs
53
Artiom Babincev
NASRAI Team
Vilnius
145
Yamaha TT600
54
Arūnas Norvilas
Švyturys
Kretinga
316
BMW R1200GS
55
Edvardas Bernatavičius
TransPlanet
Kaunas
210
Honda Transalp
56
Viačeslavas Malyševas
Kelionės motociklais
Vilnius
150
Suzuki DR
57
TOMAS BARADINSKAS
GAZAS DUGNAS JONAVA
JONAVA
230
KTM 1050
58
GEDIMINAS GEČIAUSKAS
GAZAS DUGNAS JONAVA
JONAVA
253
APRILIA CAPONORD ETV 1000
59
Gintas Ardaravičius
AGN
Vilnius
220
Bmw f800gs
60
Mantas Vizbaras
Spartakas
Vilnius
180
Honda Dominatoe
61
Darius Vizbaras
Spartakas
Vilnius
160
Honda Dominator NX650
62
Tadas Pivorius
Spartakas
Vilnius
180
Honda Dominator
63
Vytautas Mačiulaitis
Švyturys
Klaipeda
232
BMW R 1150 GS
64
Ignas Bagdonas
EasyRide
Vilnius
225
Honda CRF1000L
65
Viltė Meškė
BoxInn
Kaunas
170kg
Suzuki DR650
66
Vytenis Navickas
TransPlanet
Vilnius
220
Honda Transalp
67
Rytis Levisauskas
Pelkems ne
Kaunas
150
Ktm690r
68
Gintaras Strazdas
Spartakas
Vilnius
184
Honda Dominator nx650
69
Virmantas
Pasiutes viesulas
Vilnius
230kg
Bmw GSA 1250
70
Mantas Antanavičius
BAGUŠIŲ VYRAI
Vilnius
185
Yamaha XT660r
71
Justinas Murauskas
BOXINN
Vilnius
206
Yamaha XT 660 Z Tenere
72
Tomas Mencevičius
AGN
Kaunas
234
BMW F800GS
73
Simonas
Nepatyre
Naujoji Akmenė
150
LC4 SXC
74
Vilius Grigaliūnas
Nepatyrę
Šiauliai
219
Honda Transalp XL700
75
Renatas Nakčiūnas
GMR team
Šiauliai
192
Kawasaki KLE 500
76
Marius Verbiejus
NASRAI Team
Panevėžys
200
Yamaha XTZ650
77
Tomas Pačerinskas
Nepatyrę
Mažeikiai
240
XRV750
78
Emilis Cicėnas
BOXINN
Vilnius
240
BMW 1150 GS Adventure
79
Arvydas Noreikis
NEPATYRĘ
Akmenė
220 kg.
HONDA AFRIKA TWIN
80
Vladislav Beraza
Kelionės Motociklais
Vilnius
220
Honda Transalp
81
Giedrius Marcinkevičius
GMR Team
Vilnius
200
Triumph Tiger 955i
82
Arturas Solovjovas
AGN
Vilnius
209
KTM 990 adventure
83
Mantas Noreikis
Nepatyrę
Klaipėda
225
Honda Africa Twin rd07a
84
Vytautas Jurkšaitis
BOXINN
Vilnius
209
BMW f700 gs
85
Andrius
Neturiu komandos :)
Taurage
210
KTM 1290 Super adventure R
86
Vytenis Karalius
Dotnuva
Kaunas
170
Suzuki dr650rse
87
Deividas Romikaitis
Lekiu
Šakiai
140
KTM 690 Enduro R
88
Ramūnas Sinkevičius
Lekiu
Šakiai
140
KTM 690 Enduro R
89
Donatas Bertašius
Naujokai
Vilnius
230
Honda CRF1000
90
Robertas P.
GAZAS DUGNAS JONAVA
Vilnius
268 kg
BMW R1250GS
91
Donatas Bernatonis
Naujokai
Panevezys
220
Ktm990
92
Mantvydas Laurinaitis
GMR team
Vilnius
147
Honda CRF250L
93
Darius Mickūnas
Lekiu
Jurbarkas
115
Husqvarna te 510
94
Sergej Jelkin
GAZAS DUGNAS JONAVA
Vilnius
200
BMW F850
95
Marius Povilavičius
Nemokšos Juda
Prienai
168
HONDA NX650 DOMINATOR 1995m.
96
Saulius stiklius
Nemokšos juda
Kaunas
195
Yamaha
97
Gintaras
keliones motociklais
Bategalos k. Jonavos r.
230
BMW
98
Mantas Matuzevičius
GMR team
Šiauliai
190
Kawasaki klr650c
99
Linas Svirskas
Neturiu komandos
Garliava
210
KTM 990 Adventure R
100
Dalius Zaltauskas
mAmUTAS INC.
Panevezys
240
Africa twin
101
Bairašauskas
Simai
Kaunas
220
Bmw R1200Gs
102
Simas Ambrazas
Simai
Betygala
250
KTM 1190
103
Tadas
Spartakas
Vilnius
195
Honda Transalp xl 600v
104
Remigijus S.
Šančiai
Kaunas
230
AfricaTwin 07
105
Evaldas Pumputis
Trys Cilindrai
Vilnius
249
BMW R1150 GS
106
Irmantas Bražiūnas
Trys Cilindrai
Vilnius
220
KTM 1190 Adventure
107
Kostas Raudonius
Trys cilindrai
Vilnius
200 kg
Aprilia Pegaso 650 IE
108
Edgaras Lukošius
Lėti ir įsiutę
Kaunas
170
Yamaha XT660Z Tenere
109
Tomas
Norkus
Tauragė
220
Honda
110
Donatas Norkus
Level:Beginner
Taurage
220
Honda Transalp 650
111
Remigijus Osteika
Level: Beginner
Tauragė
200
Suzuki Dl 650
112
Laurynas Palaima
Laukiniai
Jonava
191
BMW F650
113
Dainius Antanavičius
Bagušių vyrai
Kaunas
200
Kawasaki KLE500
114
Rokas Mažeika
Palangiškiai
Vilnius
216
Kawasaki KLE650
115
Linas Ramanauskas
Palangiškiai
Palanga
191
Honda Transalp 650 XL
116
Ramūnas Dronga
Sunkiasvoriai
Vilnius
206
XT660Z Tenere
117
Eimantas Blauzdys
Ukmerges Soft Enduro
Ukmerge
220
XRV 750
118
Mindaugas Rožėnas
Ukmergės Soft Enduro
Ukmergė
230
KTM 990 Adventure S
119
Raimondas
Sunkiasvoriai
Stungiai
230kg
Ktm 990 adventure
120
Arnas Snapaitis
RVA MOTO
Prienai
160
Suzuki DR650SE
arturas.liudkevicius@gmail.com, info@motorad.lt, info@motora.lt, info@motorad.lt, info@motorad.lt, adissimo@gmail.com, darius.andriulionis@baltic.toyota-industries.eu, tomasobrikis@gmail.com, rooba1985@gmail.com, vaidasxp@gmail.com, vilkaas@inbox.lt, p.jatkonis@gmail.com, vitas.sokolovas@gmail.com, vaiduzas2@gmail.com, vytautas.lapinskas0517@gmail.com, robertassalom@gmail.com, algirdas.kunigenas@gmail.com, Robertas.kunigėnas@gmail.com, e.guoba@gmail.com, tautvilas.z@gmail.com, tadasvic@gmail.com, irmeckis@gmail.com, linalisk@yahoo.com, justasvojega@gmail.com, audriuspad83@gmail.com, kobisdarius@gmail.com, remigijus.brasius@tele2.com, Alikas101@gmail.com, rebrovas@yahoo.com, metaldarbai@gmail.com, v.brazinskas@gmail.com, tapke@tapke.eu, kapocius.a@gmail.com, modestas.katauskas@gmail.com, ciemnolonskas.t@gmail.com, algirdas.briauka@gmail.com, gintuxs@gmail.com, daliusa@yahoo.com, vytautams@gmail.com, viktor.beraza@gmail.com, asdf@asd.lt, arnasgrybas@gmail.com, robertas.makelis@gmail.com, julius.kalvis@gmail.com, ramgav@gmail.com, kestutis.orzekauskas@gmail.com, audrius487@gmail.com, info@tomasbygg.as, vvidma@gmail.com, povilasresk@gmail.com, nerijus.rocys@gmail.com, v.mikasauskas@gmail.com, artiomas@gmail.com, arunas.n@gmail.com, edvardas.bernatavicius@gmail.com, mmmgeras@gmail.com, tomas.baradinskas@gmail.com, gedas1@yahoo.com, gintas535@gmail.com, mvizbaras@gmail.com, darius.vizbaras@gmail.com, tadas@trafi.com, maciulaitis.vytautas@gmail.com, ign.bgd@gmail.com, meshkenai@gmail.com, vytenis.navickas@gmail.com, levisauskasrytis@gmail.com, gstrazdas@gmail.com, virmantas.uzpalis@v-trans.lt, mantas.antanavicius@gmail.com, j.murauskas@gmail.com, tomas@vartonas.lt, knattux@inbox.lt, vigrigaliunas@gmail.com, Renatasnak@gmail.com, marius.verbiejus@gmail.com, cad.breziniai@gmail.com, emilis.cicenas@gmail.com, arrvydas.noreikis@gmail.com, vladziunia89@gmail.com, giedrius_marcinkevicius@yahoo.com, arturas.solo@gmail.com, mantas.noreikis@gmail.com, tas.vytautas@gmail.com, andriuss.petrauskas@gmail.com, vytenis.karalius@gmail.com, d.romikaitis@gmail.com, d.romikaitis@gmail.com, bertasius.d@gmail.com, robertas@altenergija.lt, dunse.enduro@gmail.com, mantvydaslaurinaitis@gmail.com, d.mickunas@yahoo.com, sergej.jelkin@me.com, mariuspovilavičius@gmail.com, lauritastik@gmail.com, giunter777@gmail.com, zevicius@gmail.com, linsvir@hotmail.com, hefasta@gmail.com, simasba@gmail.com, simas.ambrazas@gmail.com, jackunas.tadas@gmail.com, remis.bike@gmail.com, evaldas.pum@gmail.com, irmbar@gmail.com, kostas.raudonius@gmail.com, edgaraslukosius@gmail.com, tomas@bonsa.lt, donatas.bonsa@gmail.com, Remosteika@gmail.com, laurynaspalaima20@gmail.com, dainius.a@mail.com, rokas.m@gmail.com, linas@suvaldykit.lt, ramunas.dronga@gmail.com, eimanntas@gmail.com, rozenas.mindaugas@gmail.com, rapamparas@gmail.com, arnas.snapaitis@gmail.com,

Partneriai

moto-centras narauti husqvarna smoking proflame pako Volfas Engelman

Draugai

united riders motociklininke motociklininkai motociklais gintuxservice